Marcin Brudło

Wiceprezes Zarządu

Kwalifikacje

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (specjalność - pośrednictwo w obrocie nieruchomościami). Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu bankowości, administracji publicznej, prawa podatkowego oraz związanych z funkcjonowaniem sektora NGO.

Doświadczenie

Trzyletnie doświadczenie zawodowe w bankowości i pięcioletnie w administracji publicznej. Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością wg normy PN EN ISO. Od roku 2010 współpracuje z Concepto w zakresie działań organizacyjno-prawnych i formalnych związanych z prowadzeniem spółki. Od roku 2012 współpracuje z firmami w zakresie pozyskiwania i prowadzenia projektów dofinansowanych z funduszy UE. Od roku 2011 kieruje jako prezes działalnością Stowarzyszenia Ludzi Aktywnych APERTE realizującego projekty z zakresu sportu, turystyki, rekreacji, kultury, sztuki i historii lokalnej.

Pasje

Miłośnik sportu, kwalifikowanej turystyki oraz dobrej literatury, filmu i muzyki. Niepoprawny krzewiciel idei społeczeństwa obywatelskiego